Next Sticker'a Hoşgeldiniz

Next Sticker, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere alanında uzman kişilerle 2016 yılında İstanbul’da kuruldu. Next Sticker ailesi, 13 yıllık açık hava reklamcılığı, 8 yıllık grafik tasarım ve motion grafik sektörlerindeki bilgi birikimi ve tecrübelerini harmanlayarak yola koyuldu. Bu güçlü ortaklık çerçevesinde Türkiye’nn en kurumsal sticker sitesi “Nextsticker.com” açıldı.

Farklı ihtiyaçlara ve zevklere hitap eden Nextsticker.com, 4 ana kategoride müşterilerine hizmet vermektedir. Next Sticker Dekoratif Duvar sticker, Ofis & Mağaza sticker, Araç sticker, Telefon sticker ve Laptop sticker kategorileri ile müşterilerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bu bağlamda değişik ve özgün tasarım seçeneklerimizden faydalanabilir, dilerseniz kendi fikir ve tasarımlarınızı yaratabilirsiniz.

Sizde hayatınıza bizimle renk katabilir binlerce çeşit tasarımın olduğu nextsticker.com’da avantajlı alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

Seç Yap Yapıştır! Keyifli alışverişler…

Vizyonumuz

Next Sticker ailesi olarak, yüksek kalite ve optimum fiyat garantisiyle evinizde, iş yerinizde, araçlarınızda ve elektronik eşyalarınızda modern tasarım ve sağlıklı sticker ürünleriyle kullanılırlığı ve görselliği sizlere evinizde oturduğunuz yerden satın alabilmeyi amaçlıyoruz.

Nextsticker.com sizlere sağlıklı sticker ürünlerini, en uygun fiyat garantisiyle en kısa sürede ulaştırmayı hedefler.

Bizden...

“Hiçbir zaman mücadeleden vazgeçmem. Başarmaya değer bir işin üç şartı vardır; öncelikle çok  ve sıkı çalışmak, ikincisi ona bütün varlığınla inanmak, üçüncüsü de sağduyu sahibi olmaktır.”

Cihan KABA

13 Yıllık Deneyim

13 yılı aşkın sürelik tecrübemizle hepsi alanında uzman tasarım ekibimiz,
şaşırtıcı baskı kalitesi, birinci sınıf malzeme, dünya standartlarında müşteri hizmetleri ve
hızlı kargolama süreciyle sticker üretiyoruz ve ayağınıza kadar getiriyoruz.