Yardım / SSS

Hangi Konuda Bilgi Almak İstersiniz?

Verdiğim Siparişleri nereden kontrol edebilirim??

nextsticker.com’a üye girişi yapıp HESABIM menüsüne girin. Mevcut hesabım sayfasından tüm siparişlerinizi görebilir, hesap detayları ve adres değişikliği yapabilirsiniz.

Ürün bana ulaştı, ürün hakkında nasıl yorum yapabilirim??

nextsticker.com’a üye girişi yaptıktan sonra HESABIM sayfasına girerek satın aldığınız sticker vs. ürünün sayfasına girin. Sağ alt taraftaki tab’lardan Yorumlar sekmesine tıklayarak buradaki alana yorum bırakabilir ve ürünü oylayabilirsiniz.

Ürün elime ulaşmadı, ne yapmalıyım??

Siparişiniz onaylandığı halde ürün elinize ulaşmadıysa iletişim sayfasında yer alan bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş kargolandı olarak görünüyorsa  gecikme kargo firmasından kaynaklanmış olabilir.

Gizlilik ve satış sözleşmesini indirebilir miyim??

Gizlilik ve satış sözleşmesini açtıktan sonra İndir butonuna basarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kapıda ödeme yöntemi ile ödeme yapabilir miyim??

nextsticker.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini dilerseniz kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz? Kapıda ödeme yöntemini seçtiğiniz takdirde toplam tutara Kapıda Ödeme bedeli eklenmektedir.

3D Secure nedir??

3D Secure (Güvenli Alışveriş), online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, kart sahibine sms ile gelen şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Bu sayede kartın kart sahibinin rızası olmadan başkaları tarafından kullanılmasının önüne geçilmiş olur.

Siparişim iptal oldu. Ücret iadesi ne zaman yapılır??

Ücret iadesi, yaptığınız ödeme yöntemine göre ortalama 2 gün içerisinde size geri gönderilecektir.

EFT/Havale yolu ile ödeme yapabilir miyim??

nextsticker.com’da yaptığınız alışverişlerin ödemesini dilerseniz EFT/Havale yoluyla yapabilirsiniz. Ödemeyi bilgileri verilen Banka Hesabımıza yatırınız. Lütfen ilgili Sipariş Numarasını havale dekontunun açıklama kısmına yazınız. Siparişiniz banka havalesi onaylanmadıkça işleme alınmayacaktır.

Ürün ne zaman gönderilir??

nextsticker.com’a verdiğiniz siparişler ürün çeşidine göre 1-3 iş günü içinde kargoya verilir.

Evde olmadığım için ürün bana ulaşmadı. Ne yapmalıyım??

Bize verdiğiniz teslimat adresinde kimse olmaması halinde, kimlik ibrazıyla bir yakınınız ürünü teslim alabilir. Adreste muhattap kişi bulunmadığı takdirde kargo görevlisi kapıya pusula bırakır ve ürün kargo şubesinde 3 gün bekletilir. Bu süre içinde ürünü teslim almamanız durumunda kargo ürünü bize geri gönderir. Bu durumda bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Fatura adresi ve teslimat adresi aynı olmak zorunda mı??

Hayır. Dilerseniz faturanızı farklı, ürünü farklı bir adrese yönlendirebilirsiniz. Bu durumda ödeme sayfasında  “

Ürünüm hasarlı geldi. Ne yapmalıyım??

Ürünü teslim alırken, kargo paketini ve ürünü mutlaka kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmalısınız. Kargo görevlileri, ürün teslimatı sırasında ürünü kontrol etmenizi beklemek zorundadır.

Kargo ücretini kim ödeyecek??

www.nextsticker.com’dan yaptığınız alışverişlerde, alışveriş tutarı 75 TL ve üzerinde ise kargo ücreti ödemezsiniz. Aksi belirtilmedikçe 75 TL ve altında olan alışverişlerinizde kargo ücreti size aittir. Kargo ücretleri anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile 5 TL olarak hesaplanmıştır. (08.03.2017)

Ürünü iptal edebilir miyim??

6502 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince, müşterilerin teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır.

Hangi Ürünlerde İade ve Değişim hakkı yoktur??

Alıcının isteğiyle kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler, iadesi mümkün olmayan ürünlerdir.

İade ve değişim durumunda kargo ücreti kime aittir??
Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ kapsamında iade kargo ücreti tarafımıza aittir. Kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakkınız vardır. İlgili yasa doğrultusunda 14 iş günü içinde siparişinizi iptal edebilirsiniz. İade ve değişim talebinde bulunurken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını seçerek ürünü ücretsiz gönderebilirsiniz.  

Yeterli olmadı mı?